Консультації та замовлення (0562) 36-64-77
                           
                                      Дякуємо за цікавість до нашої роботи.

  Денк Керамік створено Францем Денком в 1964 році як сімейне підприємство в м.Кобург, Баварія. Ми залишаємося в Кобурзі і працюємо тільки тут. Підприємство, яким зараз керує син Фабіан Денк, вже друге покоління привертає увагу людей до природних керамічних матеріалів. Кожен наш виріб несе сліди індивідуальної майстерності і краси. Кожен виготовлений предмет містить знання і майстерність нашого персоналу. Кращі продукти створюються завдяки прекрасно навченим співробітникам. Ми самі навчаємо своїх майстрів. Філософію нашого виробництва можна охарактеризувати в трьох словах: Якість, Корисність і Краса. Ми бажаємо, щоб наші клієнти завжди отримували найкращу якість. Ми відчуваємо свої зобов'язання по відношенню до людства і природи, тому не пропонуємо недовговічні речі і продукти. Наш клієнт може бути впевнений, що придбавши продукцію від Денк, він отримує цінний і унікальний продукт. Кожен вироб Денк також завжди має високу утилітарну цінність. Як приклад, що ілюструє цю філософію це свічка-факел: віск пальника забезпечує світло,і дає тепло як камін - ідеальне рішення для освітлення саду.  Залишки свічок служать в якості палива - економічно ефективні та ресурсозберігаючі заощадження палива. Постійний гніт не потребує заміни - немає подальших витрат. Досконала форма впоєднані з якісним матеріалом тішить досвідчено око і підіймає настрій. Наші продукти це якість і краса, що відзначено баготьма національними і міжнародними нагородами і сертифікатами.

  Патентний захист: Продукція Денк має унікальні властивості, і захищена численними національними та міжнародними патентами на наши розробки, інновації і бренди, а також служить для захисту наших клієнтів

  Збереження природи: Ми використовуємо тільки високоякісну глину з регіону. Це дозволяє уникнути довгих маршрутів транспорту. Наші глини та глазурі не містять небезпечних для здоров'я речовини або сполуки. Наша техніка випалу відображає передній край технології. Ми використовуємо дорогий, але екологічно чистий і ефективний пропан в якості палива.Тепло, що виходить від нашої випальної печі використовується для попереднього сушіння та опалення. Частина наших виробничих площ має дерев'яні конструкції, що включають нульовий цикл технологій. Для пакування ми використовуємо тільки картон з макулатури. Ми приєдналися до національної, сертифікованой системи пакувальних матеріалів.


Заказати зворотній дзвінок
  Нові надходженняСкарбниця ароматів Granicium®
Скляне сховище для аромату
Сердечко
РОЗСИЛКА:

Ваша E-Mail Адреса:
Відписатися від розсилки. :